stycznia 05, 2015

Konkurs! Wygraj książkę "Menu italiano - Kuchnia na co dzień i od święta"

Serdecznie zapraszam do udziału w pierwszym konkursie na moim blogu. :-) Do wygrania książka "Menu Italiano - Na co dzień i od święta", której recenzja pojawiła się wczoraj na moim blogu, dokładnie tutaj: KLIK. Powodzenia! :-)


Zadania konkursowe:
1. Wymień w komentarzu trzy pozycje z książkowej oferty Wydawnictwa Jedność dotyczące kuchni włoskiej (z działu Kulinaria).
2. Napisz w tym samym komentarzu za co lubisz kuchnię włoską i dlaczego książka
"Menu Italiano - Na co dzień i od święta" powinna trafić właśnie do Ciebie. Nagrodzona zostanie najbardziej kreatywna wypowiedź, zawierająca dodatkowo poprawną odpowiedź na pytanie.
3. Pamiętaj by podać swój adres e-mail.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorką konkursu jest właścicielka bloga: http://szefowa-kuchni.blogspot.com.
2. Konkurs trwa od 05.01.2015r. do 20.01.2015r..
3. Nagrodą w konkursie jest książka: "Menu Italiano - Na co dzień i od święta", Wydawnictwa Jedność.

4. By wziąć udział w konkursie należy polubić fanpage: Wydawnictwo Jedność i Szefowa kuchni na facebooku:
 - Wydawnictwo Jedność: https://www.facebook.com/wydawnictwo.jednosc?fref=ts
 - Szefowa Kuchni: https://www.facebook.com/pages/Szefowa-kuchni/1573911649507865?ref=tn_tnmn

5. Nagrodzona zostanie jedna osoba.
6. Nagrody nie można wymienić na jej równowartość pieniężną.
7. Sponsorem nagrody w konkursie jest Wydawnictwo Jedność, które odpowiada również za przesłanie jej zwycięzcy.
8. Konkurs skierowany jest do osób mieszkających w Polsce, wysyłka poza teren kraju nie jest możliwa.
9. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu http://szefowa-kuchni.blogspot.com, do dnia 25.01.2014r.
10. Posiadanie bloga nie jest konieczne. Osoby komentujące anonimowo proszę o pozostawienie adresu e-mail, zgłoszenia bez tego nie będą brane pod uwagę.

11. Zwycięzca, po ogłoszeniu wyników ma 5 dni by przesłać mi na e-mail dane do wysyłki książki wraz z numerem kontaktowym. Po tym czasie nagroda przechodzi do innej osoby.
12. Zastrzegam sobie możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania konkursu.

Powodzenia! :-) 

51 komentarzy:

 1. Przepraszam, nie jestem pewna, czy komentarz się dodał, więc na wszelki wypadek, podam jeszcze raz:

  Serwus :)!

  Książki Wydawnictwa Jedność dotyczące kuchni włoskiej:

  Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy.

  Uwielbiam kuchnię włoską za jej różnorodność. Za świetny gust do dobierania kolorów i aromatów, za jej silną tożsamość i szacunek do swoich korzeni, tradycji i darów ziemi i morza. Za świeżość, lekkość, kreatywność i niebanalność, która o dziwo często opiera się na prostocie. Uważam, że kuchnia włoska pozwala czerpać ogromną przyjemność z jedzenia i z życia. Świetnie pasuje do każdej chwili. Książka „Menu Italiano – Na co dzień i od święta” pozwoliłaby mi na częstsze spotkania z Włochami w Polsce, na zgłębianie mojej ulubionej krainy kulinarnej i na radość z wyzwań jakimi byłoby przygotowywanie nieznanych mi nowości z tego przepięknego zakątka Europy. Na pewno byłby to piękny początek Nowego Roku, który odmalowałby uśmiechy na twarzach bliskich mi osób, które zapraszam do stołu :) - rzeczami pięknymi najlepiej jest się dzielić, bo tylko wtedy można w pełni docenić urok.
  Pozdrawiam,
  Polaca Mala (polaca.mala.blog@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń

 2. Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy.
  Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.

  Kuchnię włoską lubię przede wszystkim za to,że jest jedyną kuchnią,w której jestem całkiem niezła. I tom właśnie z tej kuchni moi znajomi najbardziej mnie chwalą i twierdzą,że tej rodowitej-polskiej nie potrafię tak przyrządzać jak tej włoskiej.


  marcelina.rzepa@wp.pl


  Chciałabym,aby książka ta trafiła do mnie,ponieważ zapewne nie znam wszystkich dań włoskich,a te które już znam chciałabym za jej pomocą udoskonalić,być może nadać im trochę inną nutę smakową i sprawdzić jak na to zareagują moi znajomi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy.
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.

  natalia20041989@hotmail.com

  Chciałabym, żeby książka trafiła do mnie, ponieważ gotuję po włosku prawie tak często, jak po polsku. Po prostu kocham włoskie smaki i uwielbiam odkrywać coraz to nowe receptury, składniki i połączenia smakowe. Uwielbiam tę kuchnię przede wszystkim za prostotę smaków- używa się tu świeżych, sezonowych, często uprawianych samemu produktów, które zawsze są pyszne. Kocham włoskie sery (zwłaszcza parmezan i mozzarellę), wędliny (ubóstwiam prosciutto), pasty (ach, ile by tu wyliczać:P) i desery (obłędne tiramisu). Poza tym ta kuchnia kojarzy mi się z miłością i rodziną - chciałabym być jak taka prawdziwa włoska mamma, która karmi całe tabuny swoich bliskich:P Gotując, okazuję miłość, jest to też przejaw mojej pasji - tak jedzenie traktują Włosi:) Dążę do tego, żeby moje potrawy były przyczyną do zebrania się przy stole wszystkim, których kocham:) Moją ulubioną gotującą gwiazdą jest oczywiście Włoszka - Laura Vitale, poza tym uwielbiam programy, w których gotuje się po włosku( np, Nigellisima, Kulinarne podróże Jamiego, Po prostu po włosku). W tym roku byłam we Włoszech i taka książka byłaby dla mnie wspaniałym przypomnieniem tych cudnych wakacji:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy


  Dla mnie kuchnia włoska to magia, pozwalająca z prostych składników wyczarować niezwykłe dnia. Łączy dwie skrajności – bogactwo smaków i prostotę potraw. Jest niezwykle różnorodna i kolorowa. Ale kuchnia włoska to nie tylko potrawy, smaki i aromaty... wszystko to co można nazwać jedzeniem – to swoista filozofia przygotowania i spożywania posiłków. Włoska kuchnia (w tym przypadku mam na myśli pomieszczenie) to miejsce, w którym spotykają się bliscy sobie ludzie, rodzina i przyjaciele by niespiesznie, wśród gwarów rozmów i śmiechu, przygotować posiłek, a następnie wspólnie celebrować jego spożywanie. Można pokusić się o stwierdzenie, że kuchnia włoska łączy nie tylko smaki i aromaty składników zamieniając je w pyszną potrawę, ale przede wszystkim łączy ludzi!
  Chciałabym aby książka trafiła do mnie, gdyż uwielbiam wspólne gotowanie razem z przyjaciółmi, a włoskie dania idealnie nadają się do przygotowania na takie spontaniczne kulinarne spotkania.
  Pozdrawiam
  Ania
  h_anka(at)wp.pl
  fanpage polubiłam jako Ann Ma Rie

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzy pozycje wydawnictwa na temat kuchni włoskiej:
  -Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy
  -Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy
  -Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku

  Ciao Tutti! Come state? Czy to nie brzmi pięknie? Odrazu czuć gorące słońce Italii, zapachy, smaki i cudowną włoską gościnność. Jako najprawdziwsza italofilka kocham wszystko co włoskie, a zwłaszcza jedzenie. Są takie produkty, które jakbym miała każdego dnia świeże pod nosem, to nie mogłabym się opanować i gotowałabym z nich codziennie. Kto się oprze prosciutto crudo, gorgonzoli, mozzarelli, owocom morza, bruschettcie, tiramisu, gorącemu espresso iii makaronom ? Ja się nie mogę oprzeć! Właśnie to naprawdę kocham w kuchni włoskiej. Tyle smaków, aromatów i zdowych produktów.
  Na koniec chciałam powiedzieć, że marzę o tej książce, bo... według włoskiego przysłowia "Apetito vien mangiando" dlatego po książce NIGELLISSIMA potrzebuję coraz to więcej inspiracji ! Chcę żeby moje dania były tak smaczne, aby goście w moim domu jedli włoskie dania z myślą "Meglio abbuffarsi che avanzare roba"-Lepiej się objeść niż zostawić jedzenie.

  Bardzooo, ale to bardzooo chciałabym ją wygrać ;)
  Pozdrawiam
  Oliwia
  oliwiaziolkowska@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Książki Wydawnictwa Jedność dotyczące kuchni włoskiej:

  Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy.

  Uwielbiam kuchnię włoską za jej lekkość, zapachy i nieoczywistość. Niby bywa schematyczna ale w zasadzie można nią dowolnie manipulować, by przypodobać się wszystkim gustom. Przede wszystkim jednak aromaty, którym nigdy nie mogę się oprzeć sprawiają, że kuchnia ta króluje w moim domu niezmiennie od lat. I mimo, że każdy znajdzie w niej coś za czym nie przepada poprzez umiejętne operowanie przyprawami i składnikami wszyscy pałaszują to, co im na talerz położę :)

  yoaska@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy.
  Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.

  We Włoszech zakochałam się jeszcze jako dziecko. Dokładnie pamiętam wakacje, które tam spędziłam.Zakochałam się w cudownym klimacie, przepysznym jedzeniu i sympatycznych , gościnnych mieszkańcach. Kawa, lody i wszystkie typowe włoskie dania zapadły nie tylko w moją pamięć i serce. Do dziś uwielbiam w domu odwzorowywać tamte smaki a ta książki z całą pewnością pozwoliłaby mi to zrobić lepiej. Dodam,że moje dzieci również są we Włoszech zakochane tak więc tym bardziej ta książka będzie dla nas cenną nagrodą dzięki niej bowiem zyskamy trochę Włoch na co dzień

  justynawolny@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. 3 książki Wydawnictwa Jedność, które dotyczą kuchni włoskiej, to:
  Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy.

  Czy to, że uwielbiam smak pomidorów z oliwią z oliwek, aromatem świeżej bazylii i cudownej, prawdziwej mozzarelli oznacza, że kocham kuchnię włoską? Czy wypiekanie domowej focacci i lepienie malutkich ravioli to oznaka italiańskiej miłości? Czy może przemycanie w daniach oregano, rozmarynu i bazylii? Skrapianie oliwą grillowanego chleba? A może zachwyt odbierający mowę nad kremowością i delikatnością prawdziwego tiramisu? Bo jeśli tak, to ja naprawdę za to wszystko kocham kuchnię włoską.

  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 9. Trzy pozycje z książkowe oferty Wydawnictwa Jedność dotyczące kuchni włoskiej to:
  Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.
  Kocham Toskanię. Kolory smaki i zapachy.
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.

  Czy lubię włoską kuchnię??? Dziś przyznam Wam z radością
  że każdy włoski lokal odwiedzam z przyjemnością!
  I spytam moi drodzy- Co Włosi w sobie mają
  że swą wspaniałą kuchnią wręcz zmysły rozbudzają?
  Cudowne włoskie sery,parmezan, mozzarella
  Nie sposób im się oprzeć, spróbujcie tego sera!
  Ravioli, tagliatelle a może carbonara
  Bogata tak oferta każdego zadowala
  Risotto, sos boloński czy zupa minestrone
  Na deser tiramisu a może poproś żonę
  by torcik sycylijski Ci kiedyś przyrządziła
  z ricottą, cytrusami, wanilią przyprawiła.
  I wielbiciele warzyw tez będą zachwyceni
  Oliwa, taka włoska ich dania w mig odmieni.
  Bruschetty z wonnym czosnkiem, bazylią, pomidorkiem,
  czy włoska jarzynowa w świat smaków też Was porwie!
  A uwiecznieniem kuchni niech będzie włoskie wino
  We włoskiej restauracji cudownie chwile płyną!

  P.S.
  Gdy wygram Menu Italiano to będę gotowała
  I wszystkie te przepisy już sama przyrządzała!

  Pozdrawiam Beata
  beatris.2@gazeta.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy
  Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku

  W mojej rodzinie uwielbiamy kuchnie włoską.
  Dzieci kochaja lazanię,muszle nadziewane oraz caneloni.
  Spagetti musi byc co tydzień.Nie kupuje gotowców .Staram się aby sama przygotowywać
  sosy do makaronów.
  Gdybym wygrała książkę,napewno spróbowałabym innych potraw z kuchni włoskiej,nie tylko tych tradycyjnych.
  Prowadzę bloga kulinarnego,więc napewno książka nie obrastałaby kurzem na półce.
  Doskonaliłabym swoje umiejętności przy fachowych przepisach kuchni włoskiej.

  gabi2202@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. 1. Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy
  Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku

  2. Kuchnię włoską uwielbiam za barwy i aromaty - jest bardzo kolorowa i przypomina barwami flagę Włoch - bazylia jak zielony kolor, ser mozzarella jak biały kolor i pomidory jak czerwony kolor. Jest ona bardzo aromatyczna poprzez bogactwo ziół takich jak bazylia czy tymianek i oliwy, które dodają smaku. Kuchnia włoska jest dla mnie chociaż małą esencją słonecznej Italii w naszym nie za bardzo słonecznym kraju.
  Chciałabym aby książka do mnie trafiła, ponieważ byłaby świetnym uzupełnieniem tego czego nie mogę nauczyć się na studiach w kierunku italianistyka - czyli nauczyć się gotować typowe dla kuchni włoskiej potrawy, nie tak znane jak pizza czy spaghetti. Już znalazłam dla niej dogodne, honorowe miejsce w mojej biblioteczce :)

  3.dtlecky@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

 12. Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy.
  Włoska kuchnia przywodzi mi na myśl szczęśliwe wakacje, czas kiedy uśmiecham się od ucha do ucha na myśl o pysznościach jakie będę miała okazję przez ten niestety krótki okres czasu zakosztować. Dla mnie włoska kuchnia jest kwintesencją zaspokojenia potrzeb moich kubków smakowych. Ten zmysł wprost eksploduje moją przyjemnością kiedy kolejne kędy włoskiej kuchni rozkoszują moje podniebienie. Dlatego też sama powoli uczę się tej kuchni i staram się wprowadzać do naszego menu coraz to nowe pozycje by nie tylko przez 2 tygodnie w roku czuć pełnię smakowego szczęścia:)
  anya_86@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam ciepło i serdecznie w to zimne popołudnie,
  Trzy pozycje z książkowej oferty Wydawnictwa Jedność dotyczące kuchni włoskiej (z działu Kulinaria) to :
  1. Encyklopedia zdrowego żywienia - kuchnia świętych i papieży
  2. Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy
  3. Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy
  Kuchnia włoska to przede wszystkim przyprawy, zielenina i mnóstwo świeżych warzyw, kuchnia włoska to niesamowita oliwa, która łagodzi pikantność potraw i w połączeniu z czosnkiem i świeżym pieczywem jest obłędna. Zamykając oczy na kubki smakowe trafia też słodkie tiramisu o mocnym aromacie kawy. Kuchnia włoska to przede wszystkim miłość do jedzenia i zdrowe menu.
  Dzięki książce mam nadzieję że da mi natchnienie na 365 pomysłów, które zaskoczą nie tylko moją rodzinę, ale również i teściową, która mam również nadzieję, że będzie naszym częstszym gościem.
  Pozdrawiam jez.mariola@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 14. 1. Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy
  Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku

  2. Kuchnię włoską kocham za makarony! To one najbardziej mnie zachwycają, są jej ikoną i istnieje milion tysięcy możliwości na ich przygotowywanie, w różnych barwach, odcieniach i smakach! Każdy w inny sposób podkreśla walory smakowe. Dlatego też chciałabym zostać właścicielką książki - żeby poza typowym spaghetti móc testować innych, bardziej wyrafinowanych wizji włoskich specjałów.
  3. jimmyxdxd@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. 1. Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.
  2. Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy
  3. Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy

  Piękno i geniusz tkwią w prostocie - i to jest kwintesencja włoskiej kuchni. Ja nie lubię włoskiej kuchni - ja ją KOCHAM ! W poprzednim wcieleniu na pewno byłam włoską "Mamma" która zawsze gotując dla swojej rodziny i przyjaciół dodawała magicznego składnika - "miłości".
  Mój mąż do tej pory wspomina ,że w okresie narzeczeństwa upewnił się iż traktuje go jako mężczyznę swojego życia kiedy mu powiedziałam ,że kocham go bardziej niż spaghetti :)
  Dlaczego chciałabym wygrać książkę „Menu italiano - Kuchnia na co dzień i od święta” - to jest bardzo proste : chciałabym podarować ją mężowi żeby mógł zobaczyć, przeczytać a może i ugotować ;) oraz dzięki temu przekonać się o tym jak wielka jest moja miłość do niego skoro kocham go bardziej niż włoska kuchnie :)

  e-mail : elyts@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 16. Smaki kuchni włoskiej odnajdziemy w:
  - Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy
  - Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy
  - Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.

  Ti amo, ti amo – właśnie tekstem piosenki Umberto Tozzi mogłabym określić moje uczucia do kuchni włoskiej. W zeszłym roku byłam na wycieczce w Italii i miałam szczęście zaznać włoskiego dolce Vita. W tradycyjnym pensjonacie, gdzie władzę w kuchni dzierżyła „Mamma” poznałam smaki, które są dla mnie niedoścignionym wzorcem do skopiowania. Zwyczaje kulinarne Włochów, takie jak: łączenie makaronu z chlebem, skrapianie wszystkiego oliwą i serwowanie wytrawnego wina stały się czymś, co zachwyca każde podniebienie. Uwielbiam makarony, pizze i desery rodem z Włoch. Największą radość sprawia mi przygotowywanie dań, które potem podbijają żołądki moich gości. Jako młoda żona chciałabym zachwycić czymś rodzinę i stać się mistrzynią kuchni włoskiej. Dlatego marzę o książce „Menu Italiano”.

  madzinek87@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Mam chwilę czasu więc odpowiadam :)

  Smaki kuchni włoskiej odnajdziemy w:
  - Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy
  - Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy
  - Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.

  Zamykam oczy, biorę do ręki widelec, nakładam potrawę do ust i smakuje..mhh... nie jestem już w swojej żółto-zielonej kuchni, nie siedzę na krześle z ikea, a za oknem nie ma żółtego dźwigu. Przenoszę się gdzieś daleko: do słonecznej Hiszpanii , gdzie czuć zapach mandarynek. Do deszczowej Anglii z zapachem miasta, do romantycznej Francji, gdzie aromat świeżych wypieków jest obecny wszędzie. Rzadko przenoszę się do Włoch, nie znam ich zapachu. Ta książka to zmieni :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapomniałam podać maila: kolizje.smakow@gmail.com :)

   Usuń
 18. Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy.

  Kiedyś zapytano znanego szefa kuchni, przygotowującego prawdziwe cuda, jaka jest jego ulubiona potrawa. Odpowiedział, że chleb z oliwą i pomidorem. I właśnie to jest piękne we włoskiej kuchni. Pełna smaku prostota. Wystarczy tak niewiele, by czerpać z posiłku prawdziwą przyjemność.
  Kuchnię włoską cenię również za niepowtarzalny zapach. Połączenie bazylii, oregano i tymianku tworzy jedyny w swoim rodzaju, apetyczny aromat, który sprawia, że nie można nie poczuć głodu kiedy tylko wtargnie w nozdrza.
  Wielu potrawom włoskim towarzyszy mój ulubiony składnik, czyli ser w najwspanialszej wersji – na ciepło. Ciągnące się i rozpływające w ustach kawałki kulinarnego szczęścia. Moim motto mogłoby być stwierdzenie, że sera nigdy za dużo.
  Sama nie wiem, którą z włoskich potraw nazwałabym moją ulubioną. Czy byłaby to pizzę na pachnącym ziołami cieście, z sosem ze słodkich pomidorów, albo lasagne, cannelloni, lub spagetti czyli idealne połączenia ciasta i sosu mięsno – pomidorowego, a może malutkie tortellini z farszem serowym lub mięsnym? Naprawdę nie jestem w stanie wybrać.
  Z Włoch wywodzi się też mój ulubiony deser, czyli tiramisu. Połączenia delikatnego kremu z serka mascarpone oraz pachnących kawą i migdałowym likierem biszkoptów nie da się porównać z niczym innym.
  A wszystko to okraszone kieliszkiem Chianti... Kulinarne niebo...

  Chciałabym, by książka trafiła do mnie ponieważ uwielbiam włoską kuchnię i kocham gotować, ale dopiero od niedawna mogę spełniać się kulinarnie. Kilka miesięcy temu wyprowadziłam się od rodziców i zamieszkałam z chłopakiem. Moja mama nie pozwalała mi gotować i preferowała wyłącznie zdrową kuchnię (gotowanie na parze itp.). Ja gotowałam jedynie wtedy, kiedy ona gdzieś wyjeżdżała, a zdarzało się to niezwykle rzadko. Teraz odkrywam nowe smaki, kuchnie innych krajów i eksperymentuję, bo gotować lubię od kiedy pamiętam (już jako pięcioletni maluch zawsze chętnie pomagałam babci, gdy byłam u niej na wakacjach). Póki co mam tylko kilka książek kucharskich (prezenty „na nowe mieszkanie”), ale żadnej z włoskimi potrawami, a na takiej zależałoby mi najbardziej. Chciałabym móc poznać tę kuchnię lepiej i przyrządzać coś mniej oczywistego niż jedynie pizzę czy spaghetti. Mój chłopak również przepada za włoskimi smakami i jedzeniem ogóle (choć sam gotować kompletnie nie potrafi). Jest najlepszym, co mnie dotąd spotkało, dlatego chciałabym rozpieszczać go kulinarnie i w ten sposób podziękować za to, że pokazał mi zupełnie nowe życie. Bez strachu, stresu i ciągłego oglądania się za siebie, a za to pełne ciepła, samospełniania się i gotowania dla przyjemności, a nie z konieczności.
  Mój mail: niklowka@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 19. Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy, Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy, Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.

  Luk.Karolina@interia.pl

  Gdy Włoskie dania gotuje
  Cały organizm się raduje!
  Bo żywność ta jest bardzo zdrowa
  A do tego pomysłowa
  Właśnie rzucam studia moje
  I wyruszam na podboje
  Kulinarny świat chcę znać
  I Wam wnet raviolli dać
  Jestem taka polska klucha
  Z uszu już mi para bucha
  A gdy słyszę o tym cieście
  Gdy makaron jem już wreszcie
  Jestem SOBĄ...Eh...Nareszcie!
  Chcę się uczyć dalej tego
  Jest mi ciągle mało mego
  Gotowania talentu ukochanego
  Włoska kuchnia jest stworzona
  Dla mnie!...Jest wymarzona
  A gdy mąż je me przysmaki
  I to nie byle ziemniaki...
  Nigdy nosem swym nie kręci
  Moja kuchnia go zbyt nęci!
  A mi radość sprawia wielką
  Że nie jestem trucicielką
  Ale lepiej wnet być może
  Niech ta książka mnie wspomoże!

  Pozdrawiam Karolina:):):)

  OdpowiedzUsuń
 20. 1. Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy.
  Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  2. Za co kocham kuchnię włoską? Za to, że trafia 100 % w mój gust. Uwielbiam pizzę, wszelkiego rodzaju pasty, dania rybne, owoce morza, risotto, a zioła w dużej ilości, oraz parmezan są nieodłącznymi elementami moich potraw.
  Dlaczego książka powinna trafić właśnie do mnie? Ponieważ tak sobie myślę, że pod względem kulinarnym, chyba urodziłam się w złym kraju. Dania kuchni włoskiej przeważają w moim domu i mogłabym jeść je każdego dnia. Mimo, że często gotuję włoskie potrawy, wiem, że jeszcze dużo mogę (a nawet powinnam się nauczyć), taka różnorodność przepisów bardzo by mi w tym pomogła. Dodatkowo 365 przepisów, oznacza pomysły na caaały rok, a w związku z tym, że jak dla mnie to nawet w Wigilie, na stole mogłyby gościć włoskie potrawy,jest to książka wprost dla mnie stworzona. Chciałabym każdego dnia w mojej kuchni roznosił się piękny zapach włoskiego jedzenia.
  mail: laszuk89@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 21. 1.
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  Menu italiano. Na co dzień i od święta.
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy

  2. Kuchnię włoską kocham za makaron, który można łączyć prawie ze wszystkim ! I za sosy! Włoskie są najlepsze! Książka "Menu Italiano - Na co dzień i od święta" powinna trafić właśnie do mnie gdyż wykorzystam ją każdego dnia - już nie mogę doczekać się tego by przeżyć Włoski rok na Podlasiu :).
  3.moje@kobiecemysli.pl


  Pozdrawiam gorąco
  Ania

  www.kobiecemysli.pl

  OdpowiedzUsuń
 22. 1. Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  2. Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy
  3. Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.

  hip-ola@wp.pl

  Kuchnię włoską kocham za makarony i sosy!
  Uwielbiam spaghetti, lasagne, cannelloni, ravioli i oczywiście pizze!
  Na dodatek moi teściowie wiele lat temu wyemigrowali do Włoch, mieszkają w Bolonii i również uwielbiają włoską kuchnię. Chciałabym dorównać mojej teściowej która robi znakomite włoskie potrawy, z włoskich składników zawsze kiedy przybywa do naszego kraju na urlop. Mało tego często przywozi różne włoskie rarytasy, a ja muszę później przewertować internety żeby dowiedzieć się cóż można z tego wyczarować. I tu właśnie POTRZEBUJĘ KSIĄŻKI "Menu Italiano - Na co dzień i od święta" żeby w mig znaleźć magiczną miksturę i wyczarować magiczny wieczór w moim jakże polskim domu. No i oczywiście nie omieszkam dodać że BARDZO chciałabym skraść serce mojej teściowej, a jak głosi staropolskie przysłowie "Przez żołądek do serca" tak ja chciałabym uwieść ją moimi włoskimi potrawami i skraść raz na zawsze jej serce!

  OdpowiedzUsuń
 23. 1. Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy
  2. Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy
  3. Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku

  pjmk@o2.pl

  Buongiorno!

  We Włoszech miałam być przyjemność raz ale wiem, że to nie ostatni raz odwiedziłam ten kraj. We włoskiej kuchni od razu się zakochałam, jest tam tyle smaków, aromatów i produktów które
  rozpieszczają podniebienie, ziemniaczane kluski (gnocchi) podane ze świeżym pesto są tak pyszne że pozostają na długo w pamięci. Niech żyje Bolonia i legendarne spaghetti bolognese ! Choć całkiem inne niż to które robi się u nas, bo tamtejsze danie to gęsty mięsny sos z tłustym mlekiem a nie sosem pomidorowym i parmezanem.
  Cenię tę kuchnię za to że w każdy region słynie z innej specjalności, również za to że jest jedną z najzdrowszych kuchni w Europie. Jeśli miał ktoś to szczęście i próbował sera mozzarella wytwarzanego w Kampanii, na pewno na długi czas nie zapomni jego smaku, nieporównywalny z żadnym innym serem jaki do tej pory jadłam. Deser tiramisu z Toskanii czy panna cotta Emilia-Romania to desery które są znane niemal na całym świecie choć te we Włoszech smakują o niebo lepiej. W Emilia-Romania trzeba skosztować małych faszerowanych pierożków bez nich zwiedzanie tego regionu nie ma sensu bo ja zwiedzanie zaczynam zawsze od kuchni. Cenię tę kuchnię za dania z makaronem i świeżymi ziołami których aromat unosi się nad talerzami. To idealnie kleiste risotto, te suszone pomidory nieco słodkie i kwaśne w jednym momencie, cudowne wino Chianti z Toskanii jako dopełnienie całego posiłku. Za to cenię tę kuchnię bo nie ma sobie równych a inspirację z niej czerpię do dziś mimo iż podróż moja była 4 lata temu jednak smak i bogactwo składników sprawiły, że moje zmysły ciągle pragną znów tych dań i smaków. Tej książki potrzebuję by wyczarować włoskie potrawy za którymi tak bardzo tęsknię

  OdpowiedzUsuń
 24. Smaki kuchni włoskiej odnajdziemy w:książkach ;
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.

  Buongiorno !

  Bardzo lubię podróże i zwiedzanie zabytków jedynym krajem, do którego jeszcze raz chciałabym pojechać są Włochy.
  Pogoda jest tam wspaniała, zabytki także, a kuchnię uwielbiam za niezliczoną ilość włoskich makaronów. Przybierają one
  najróżniejsze kształty i kolory;
  spaghetti, canelloni , fussili , lasagne , tortelini , penne,tagliatelle oraz ravioli Nie mogę pominąć gnocchi - ziemniaczanych klusek
  Lubię kuchnię szybką i smaczną.To jedna z najpopularniejszych kuchni na świecie, charakteryzuje się przede wszystkim niezwykłą prostotą .Dania składają się z niewielkiej liczby składników, jednak są tak skomponowane, że odznaczają się idealnym smakiem.
  Włoska kuchnia jest taka sama jak kultura tego kraju. Kojarzy się ze słońcem, radością, miłością i pięknem. Do tego jest zdrowa,
  naprawdę smaczna i wbrew pozorom – nie jest tak tucząca.
  Wystarczy odpowiednio skomponować składniki, by uzyskać
  pyszne, pełne warzyw dania.
  Jestem wielkim fanem kuchni włoskiej i śniadanie tak jak we Włoszech składa się u mnie głównie z samych słodkości.
  Słodkie ciasteczka, drożdżówki czy pączki .
  Oczywiście te pyszne łakocie popijam cappuccino, lub inną świeżo zaparzoną kawą z mlekiem.
  Włosi to wielbiciele słodkości to od nich pochodzą takie desery jak włoskie lody tiramisu, panna cotta , rurki z kremem oraz
  Schiacciata z winogronami czyli toskański chlebek na słodko - to taki rodzaj chlebowego placka z winogronami. Ta schiacciata jest bardzo popularna w Toskanii, zwłaszcza we Florencji i okolicach. Przygotowuje się ją tradycyjnie w okresie zbioru winogron czyli we wrześniu. Do jego wyrobu używa się najprostszych składników: ciasta chlebowego, winogron, oliwy, cukru i rozmarynu.
  Niby nic takiego, a przecież w efekcie powstaje prawdziwa delicja... Palce lizać!
  Ulubionym moim daniem jest Risotto w najbardziej klasycznej wersji z dodatkiem samego parmezanu.
  To goście na nie czekają, nie ono na gości. Zimne jest niesmaczne,
  a odgrzewane -/ to nie polski bigos!/ - jeszcze gorsze.
  Risotto nie lubi pośpiechu i w trakcie jego przygotowywania...
  Tylko spokój nas uratuje!
  Spokojnie, powolutku, wręcz leniwie risotto z zieleniną, np. natką pietruszki czy szpinakiem Bardzo ważne jest jednak zachowanie umiaru, bo najlepiej sprawdzają się dwa-trzy składniki.
  Głównym bohaterem powinien pozostać ryż . Ja np. lubię risotto grzybowe, bardzo kremowe ze słuszną ilością masła, śmietanki
  i startego sera. Często dodaję też nieco szynki i świeżych ziół
  lub natki pietruszki.
  Kuchnia włoska to prawdziwy raj dla koneserów dobrego jedzenia.
  Jest ona wyjątkowo bogata w rozmaite warzywa a wśród przypraw niepodzielnie króluje bazylia. Włosi używają jej do bardzo wielu potraw, zarówno do makaronów, ryb i mięs, ale również do sosów. Innymi przyprawami wykorzystywanymi w kuchni włoskiej są oregano, melisa, ogórecznik, cząber , mięta , rozmaryn, estragon
  czy tymianek.A do smażenia, pieczenia oraz doprawiania potraw używa się oliwy z oliwek.
  Pomimo tego, że potrawy są łatwe do zrobienia, każde z nich są na swój sposób ambitne i każdą potrawą można powalić swoich gości
  na kolana.
  Oprócz tradycyjnych przepisów na włoskie dania, takie jak: pesto z bazylii, pizza Margherita, risotto z grzybami czy tiramisu, znajdziemy również bardzo ciekawe pomysły na takie wykwintne dania jak: ravioli z dynią i masłem szałwiowym, miecznik po sycylijsku, sałatka z pomarańczy i fenkułu oraz semifreddo.
  Prawda, że nazwy brzmią smacznie?
  Lubię eksperymentować w kuchni, a nowe dania traktuję jak prawdziwe wyzwania.
  Dzięki wygranej książce uwierzę, że włoskim szefem kuchni można być we własnym domu i to z bogatą kulinarną wyobraźnią.

  Arrivederci
  mirosantos@buziaczek.pl

  OdpowiedzUsuń
 25. Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy.

  Kuchnia włoska to feeria smaków. Świeże warzywa, kolorowe dania i niebo dla podniebienia. Jak mogłabym nie marzyć o "Menu Italiano - Na co dzień i od święta"? Z takimi przepisami (i ich wykonaniem oraz pałaszowanie oczywiście!) miałabym święto w kuchni nie tylko od święta... ba! fundowałabym sobie włoską ucztę codziennie! :)

  OdpowiedzUsuń
 26. 1. Wymień w komentarzu trzy pozycje z książkowej oferty Wydawnictwa Jedność dotyczące kuchni włoskiej (z działu Kulinaria).

  1. Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.
  2. Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  3. Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy.

  2. Napisz w tym samym komentarzu za co lubisz kuchnię włoską i dlaczego książka "Menu Italiano - Na co dzień i od święta" powinna trafić właśnie do Ciebie.

  TI AMO, ITALIANO!

  M-akarony to nie powód, choć uwielbiam je (niestety!).
  E-leganckie serwowanie dań ciekawszych niż kotlety
  N-ie kusi mnie też; ni wina, choć włoskie wybitnie cenię,
  U-sta maczając w nich często - to nie są powody, nie, nie...

  I-ntensywne, mocne smaki? Fajnie, lecz nie chodzi o nie.
  T-ęczowe barwy na stole, który wręcz w kolorach tonie?
  A- może kuszą mnie proste i zawsze dobre przepisy?
  L-ub fakt, że za małą kaskę ma się jadła pełne misy?
  I- to nie jest powód, bowiem ja Włochy szczególnie cenię,
  A-le nie za ich przepisy, lecz za to, że na jedzenie
  N-ie patrzą jak na kalorii listę, lecz na dzieło sztuki!
  O-, to właśnie główny powód! A reszta to banialuki! ;)

  3. Pamiętaj by podać swój adres e-mail.

  anulawawrzyniak@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Ilustrowana szkoła gotowania. Kuchnia włoska krok po kroku.
  Smaki kuchni włoskiej. Sztuka kulinarna i najlepsze potrawy.
  Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy.
  Kuchnia włoska jest zakręcona zupełnie jak ja, pełna energii jak moje trzyletnie dziecko i niesamowicie apetyczna jak mój mąż..dlatego chciałabym ją poznawać i w jak największym stopniu wprowadzić do swojej kuchni:) olciuwa@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

 28. Czy potrzebujesz kredytu? jeśli tak, skontaktuj się z nami pod patocompany@blumail.org
  następujące

  Nazwa:
  Kwota potrzebna:
  Wiek
  kraj:
  Kredyt Czas trwania:
  Miesięczny Dochód
  Numer Telefonu:

  OdpowiedzUsuń 29. Jeśli potrzebujesz niezawodnego i prawdziwej pomocy kredytu, i nie chcę być ofiarą oszustwa, myślę, że to jest dla ciebie. Wszystkie posty z kredytodawców kredytów udzielanie pożyczek on-line, w szczególności na tereny były Oferta pożyczki są zamieszczać plakaty są wszystkie oszustw .. Do skierowania tam również są banda oszustów. Nie kontaktuj się je dla własnego dobra. Jest to opowieść o tym jak zostałem oszukany moje ciężko zarobione pieniądze przez niektórych idiotów on-line, który nazywa siebie kredytodawców i jak w końcu mój wolności finansowej od Boga wysłanych oficer pożyczki w ciągu 36 godzin przy zaledwie 2% w interesie. Wszystko za sprawą pana Graya Wooderful Jesteś osobą, która usunięcia mnie i moją rodzinę z ubóstwa. Powód, dlaczego robię to, że obiecuję panu Szary Wooderful że jeśli ja naprawdę dostałem pożyczkę, i będzie reklamować swoją firmę i doprowadzić klientów do swojej firmy. Skontaktuj się z nim teraz w patocompany@blumail.org Kredytu zostałeś szukasz ..

  OdpowiedzUsuń
 30. Dzień dobry,

  Czy jesteś człowiekiem biznesu czy kobieta? Czy jesteś w jakikolwiek bałagan finansowy czy
  Potrzebujesz pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Potrzebujesz kredytu
  spłatę długów lub zapłacić rachunki lub rozpocząć miły biznesu? robić
  masz niską ocenę kredytową i jesteś trudniej dostać
  Kredyt obrotowy od lokalnych banków / innych instytucji finansowych? Potrzebujesz
  Pożyczki lub finansowania z jakiejkolwiek przyczyny, prosimy o kontakt ze stałym kredytu firmy.

  Oferujemy następujące rodzaje kredytów:
  pożyczka osobista ..
  Kredytowej firm ..
  Pożyczka firmy ..
  co.operate kredytowej ..

  Z bardzo minimalnych rocznych stóp procentowych tak niskie, jak 3% stopy procentowej ..

  I czekać na pilną odpowiedź, tak, że możemy przejść do transakcji.
  Nasza firma pocztowy pole kontakt z:
  E-mail: constantloanfirm@gmail.com

  Z poważaniem

  Siergiej.

  OdpowiedzUsuń
 31. Halo,

  Jesteśmy Organizacja Christian utworzona, aby pomóc ludziom w potrzebach pomaga, takich jak pomoc finansową. Więc jeśli przeżywa trudności finansowe lub masz jakiekolwiek bałagan finansowy, i trzeba funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, lub potrzebujesz pożyczki na osiedlenie swój dług lub opłacać rachunki, rozpocząć miły biznesu, czy jesteś znalezienie trudno jest uzyskać kredyt kapitału z lokalnych banków, skontaktuj się z nami poprzez e-mail mrsladykimberlyloanlenderr_usa@yahoo.ca~~pobj dla Biblia mówi "" Łukasza 11:10 Każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kto kołacze, drzwi zostaną otwarte ". Więc nie pozwól je okazji przekazać ci, że Jezus jest ten sam wczoraj, dziś i na wieki wieków. Proszę nich jest dla poważnych poglądach i Boga Ludzie obawiając.

  Twoje imię:
  seks;
  WIEK;
  Kraj
  Kwota kredytu:
  Kredyt Czas trwania:
  CEL POŻYCZKI;
  Miesięcznego dochodu;
  Ważny Numer telefonu komórkowego:

  Dzięki za wyrozumiałość do kontaktu w oczekiwaniu

  Pozdrawiam
  Zarządzanie
  E-mail: mrsladykimberlyloanlenderr_usa@yahoo.ca

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszamy do Aso Plc.

  Nazywam się John Patric, agenta kredytu w Aso oszczędnościowe oraz kredyty.

  Nasze dane kredytowe zostały przedstawione poniżej.

  Oprocentowanie: 1,95%
  Kwota kredytu: $ 1,000 - $ 1,000,000
  Kredyt Czas trwania: 30 lat maksymalna

  Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.

  Pozdrawiam,

  Pan John Patric
  asoloanagent@gmail.com
  www.asoplc.com

  OdpowiedzUsuń
 33. KREDYT OFERTA NA 2% odsetek ceny.
  Czy potrzebujesz pożyczki, czy może został z kolei w dół przez bank wcześniej, jest to okazja szukasz. Oferujemy wszystkie rodzaje kredytu, takich jak pożyczki biznesu, kredyt samochodowy, kredyt Xmas pożyczki, firmy, kapitał podwyższonego ryzyka, kredyt mieszkaniowy, kredyt studencki lub pożyczki do wyboru w 2% stopy procentowej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem: plf.aol.net@gmail.com z następujących informacji:

  Imię ______
  Nazwisko _______
  Kraj _________
  Miasto: ____________
  Kod pocztowy: ________
  Seks __________
  Data urodzenia:___
  Telefon: _______
  Stan cywilny:__
  Zawód ______
  Kwota kredytu Wymagane _____
  Celem pożyczki _
  Czas trwania kredytu ___
  Miesięczny dochód __

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy jesteś w żadnych problemów finansowych? Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub zapłacić rachunki? Dajemy pożyczki dla osób, które potrzebują pomocy. Zgłoś się poprzez e-mail: elenanino07@gmail.com

  Dziękuję i Bóg błogosławi
  Pani Elena

  OdpowiedzUsuń
 35. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? jesteś w długach? Czy potrzebujesz natychmiastowej pożyczki na finansowanie firmy ?, czy odmówiono przez bank, nie martw się więcej, nasze usługi są szybkie, łatwe i bezpieczne pożyczki obecnie w dowolnych okolicznościach. Pożyczyć do $ 2,000 - $ Dzisiaj 1,000.000! Informacji skontaktuj się z nami w tym pożyczki na adres: noramildred.loan@hotmail.com

  Uwaga: Można się spodziewać wstępną odpowiedź i finansowania w ciągu 24 godzin

  Pozdrawiam.
  Pani Nora

  OdpowiedzUsuń
 36. Witam Jestem Terry Biały pożyczkodawcy kredytów prywatnych, a ja jestem tutaj, aby Twoje marzenia o pożyczkę. Musisz pilną pożyczkę? Potrzebujesz kredytu na spłatę długów? Potrzebujesz kredytu do domu ... Proszę o kontakt poprzez e-mail: Terrywhite221@yahoo.com .. Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 37. Witam, jestem Pan Harry Johnson, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki wyczyścić swoje długi lub potrzebujesz kredytu obrotowego, aby poprawić swój biznes? czy został odrzucony przez banki i innych agencji finansowych? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? już więcej szukać, jak tu jesteśmy, aby wszystkie twoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy fundusze pożyczkowe się do osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w interesach w tempie 2% .I chcą używać tego medium poinformować, że świadczymy niezawodny i pomoc beneficjentem i będzie skłonny zaoferować pożyczkę, więc napisz do nas dzisiaj na: harryjohnson0213@yahoo.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Witam, jestem Pan Harry Johnson, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który daje pożyczki szans czas życia. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki wyczyścić swoje długi lub potrzebujesz kredytu obrotowego, aby poprawić swój biznes? czy został odrzucony przez banki i innych agencji finansowych? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? już więcej szukać, jak tu jesteśmy, aby wszystkie twoje problemy finansowe, to już przeszłość. Mamy fundusze pożyczkowe się do osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w interesach w tempie 2% .I chcą używać tego medium poinformować, że świadczymy niezawodny i pomoc beneficjentem i będzie skłonny zaoferować pożyczkę, więc napisz do nas dzisiaj na: harryjohnson0213@yahoo.com

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam Szanowni Państwo,

  Czy jesteś w potrzebie pilnej pożyczki na spłatę długów, otwartych firm, zakup samochodu
  lub domu?

  nazywam się Pan Scott Larry, daj zarówno kredyty prywatne i firmowe
  osób o ograniczonej stopie procentowej w wysokości 2% wygodne życie
  że jest do negocjacji.

  początkowe opłaty nie uczestniczy, i daje nam kredytów po 24 godzinach obróbki.

  jeśli jesteś poważnie myślących osób i jesteś zainteresowany naszymi usługami
  proszę, pospiesz się i skontaktuj się ze mną teraz przez mój e-mail: greenworldloanfirm@gmail.com

  Czekam na odpowiedź.

  panie Scott

  OdpowiedzUsuń
 40. Halo

  Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub pożyczki Xmas? Czy potrzebujesz pożyczki, aby zapłacić rachunki Obecnie oferujemy pożyczki edukacji, kredyty komercyjne, kredyty dla rolnictwa, kredyty konsumenckie, kredyty samochodowe, itp na niskim poziomie 2%, jeśli jesteś zainteresowany w pożyczki, Adres e-mail?: (youngwalkerloanfinance@gmail.com) więcej informacji.


  Wniosek o udzielenie kredytu wypełnij formularz I POWRÓT

  (1) Imię i nazwisko:
  (2) Państwo:
  (3) Status:
  (4) Lokalizacja:
  (5) Płeć:
  (6) numer telefonu komórkowego:
  (7) Kwota kredytu:
  (8) Kredyt Czas trwania:
  (9) Dochody miesięczne:
  (10) Zawód:
  (11) Cel kredytu:

  UWAGA: Wszystkie odpowiedzi należy przesłać (youngwalkerloanfinance@gmail.com)
  Dziękuję.

  Pani Młoda Walker

  OdpowiedzUsuń
 41. Czy potrzebujesz pożyczki płacić rachunki lub rozpocząć
  własną firmę, mogą ubiegać się o pożyczkę teraz i kontakt poprzez
  E-mail: mikepetter11@outlook.com

  WNIOSEK KREDYTOWY

  Imię i nazwisko:
  adres:
  Tel:
  Wiek:
  Zawód:
  Kraj:
  Kwota kredytu potrzebne:
  Czas trwania pożyczki:
  Cel pożyczki:

  Pan Mike Petter

  OdpowiedzUsuń
 42. Czy jesteś w potrzebie pilnej pożyczki płacić rachunki, ekspansji biznesu, organów korporacyjnych lub pożyczki osobiste? Skontaktuj się z nami za szybko skuteczne i godne zaufania pożyczki dzisiaj na za pośrednictwem poczty elektronicznej: elenanino07@gmail.com

  pozdrowienia
  Pani Elena

  OdpowiedzUsuń
 43. Witam wszystkich, jestem pani Jessica Garwood Ohio, szybko chcą używać tego
  medium na ścinanie świadectwo o tym, jak Bóg kieruje do mnie nawet legit pożyczki pożyczkodawcy, jak i realnym, które zmieniły moje życie z trawy do łaski, bycia ubogim jedna bogata kobieta, która mogą teraz pochwalić zdrowego i bogatego życia bez stresu i trudności finansowych. Po miesiącach prób, aby uzyskać kredyt w internecie i został oszukany sumę $ 5210 stałem tak zdesperowani w uzyskaniu pożyczki od kredytodawcy kredytu legit online, które nie dodać do mojego bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem kopalnia,który niedawno dostał pożyczkę w internecie, omówiliśmy kwestię i nasz wniosek, że Opowiedziała mi o niejakiego pana Davida, który jest mniej płacić pożyczki Spółka Więc zażądał pożyczki suma (90,000dollars) z niskim oprocentowaniem 2 %, więc pożyczka została zatwierdzona łatwo bez stresu, a wszystkie preparaty, gdzie dokonane na przeniesienie kredytu w mniej niż dwa dni, pożyczka idzie do mojego banku, więc radzę nikomu w potrzebie pożyczki szybko się z nim skontaktować poprzez: (ultimateloancompany8@gmail.com), który nie wie, że to robię Modlę się, aby Bóg błogosławi wam na dobre masz zrobić w moim życiu...

  OdpowiedzUsuń
 44. PILNA POŻYCZKA OFERTA.
  Witam wszystkich, jestem Robert George, został zatrzymany w sytuacji finansowej i ja potrzebny wobec refinansować i zapłacić rachunki i rozpoczęcie działalności gospodarczej. Ja wypróbowany szukając pożyczek z różnych firm pożyczki prywatne i firmowe, ale nigdy z sukcesem, i większość banków odmówił mi kredytu. Ale na Boga nie to, został wprowadzony do człowieka z Bogiem przez znajomego o nazwie Benson i dostał pożyczki sumę 500.000 dolarów i dzisiaj jestem właścicielem firmy więc mój przyjacielu, jeśli musisz skontaktować się każde przedsiębiorstwo, w odniesieniu do zabezpieczenia pożyczki z niska stopa procentowa w wysokości 2% i lepsze plany spłaty i harmonogram, prosimy o kontakt Pana Franklin Scott (williamsloans14@gmail.com) nie wie, że to robię, ale jestem szczęśliwy, więc teraz i postanowił niech ludzie wiedzą więcej o nim, on oferuje wszystkie rodzaje kredytów zarówno osób fizycznych, jak i firmy i też chcę Boga, by błogosławił mu więcej. Możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej przez: williamsloans14@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 45. Jestem prywatny pożyczkodawca i inwestora, Czy potrzebny jest legit, rzetelny, renomowanych i szybki kredyt? Mogę pomóc w 100% gwarancję pożyczki, Podaję biznesowych i indywidualnych kredytu, dorzuci nam finansowania wszelkiego rodzaju projektów. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami pod adresem: russell.credit40@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 46. Jestem prywatny pożyczkodawca i inwestora, Czy potrzebny jest legit, rzetelny, renomowanych i szybki kredyt? Mogę pomóc w 100% gwarancję pożyczki, Podaję biznesowych i indywidualnych kredytu, dorzuci nam finansowania wszelkiego rodzaju projektów. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami pod adresem: russell.credit40@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 47. Cześć,

  Czy jesteś biznesmenem / kobiety? Czy jesteś w jakikolwiek bałagan finansowej lub potrzebujesz funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? lub opłacać rachunki lub rozpocząć dobry biznes? Czy mają niską zdolność kredytową i mają trudności w uzyskaniu kredytu obrotowego z lokalnych lub innych instytucji finansowych oraz banków? Wszystko co musisz zrobić, to skontaktować się z zarządzania poprzez mój e-mail: trust.fundservices1963@gmail.com

  FORMULARZ Wniosek kredytowy (wypełnić i powrót)

  PIERWSZE IMIĘ ______________________
  NAZWISKO _______________________
  AGE ______________________________
  SEX _______________________________
  KOD POCZTOWY _________________________
  KRAJ __________________________
  STAN..____________________________
  CITY _____________________________
  NUMER TELEFONU KOMÓRKOWEGO _____________________
  ZAWÓD ________________________
  MIESIĘCZNY PRZYCHÓD ____________________
  KWOTA NEEDED_____________________
  Cel kredytu ____________________
  KREDYT CZAS _____________________
  E-MAIL_____________________________

  Czekamy na swoje pilną odpowiedź.

  pozdrowienia

  Trust Fund

  OdpowiedzUsuń
 48. Cześć każdy, Ja Pan Chen Mulan Od Ohio USA, szybko chcą używać tego medium na ścinanie świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i realnej pożyczki pożyczkodawcy, którzy przekształcili swoje życie z trawy do łaski, od bycia biednych bogata kobieta, która może teraz pochwalić zdrowego i bogatego życia bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób, aby uzyskać kredyt w internecie i został oszukany sumę $ +5.200 stałem tak zdesperowani w uzyskaniu kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy w Internecie, którzy nie doda do moich cierpień, po czym postanowiłem skontaktować się z przyjacielem kopalnia, który niedawno dostał pożyczkę w trybie online, rozmawialiśmy o tej sprawie i do naszego wniosku, opowiedziała mi o kobiecie zwanej pani Christina Rojas, który jest prezesem Christina Rojas Loan Company Więc zastosowanie do sumy kredytowego (320,000.00USD) o niskiej oprocentowanie w wysokości 3%, więc pożyczka została zatwierdzona łatwo bez stresu i wszystkie przygotowania zostały złożone w sprawie przeniesienia kredytu oraz w czasie krótszym niż dwa (2) dni pożyczka została zdeponowana w moim banku więc chcę doradzać nikogo i potrzebujących pożyczka szybko się z nim skontaktować poprzez: (happinessloanfirm@hotmail.com) połączenia lub SMS +18653250382) nie wie robimy to modlę się, aby Bóg pobłogosławi ją za dobrą rzeczą, jaką wykonał w moim życiu.

  OdpowiedzUsuń
 49. Uwaga!!! Oferta pożyczki

  ja jestem Pan Rashide Abdullahi prywatnej pożyczki pożyczkodawcy. biorąc pod uwagę różnego rodzaju pożyczki, dajemy się pożyczki na niskim oprocentowaniu w wysokości 3% oraz dobre warunki pracy, jeśli potrzebujesz pożyczki dla firm lub spłacić rachunki następnie radzimy skontaktować się z nami dla świadczymy wysokiej jakości usług, które sprawi, że będziesz zadowolony. e-mail: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com

  USŁUGI POŻYCZKI OBEJMUJĄ:
  ================================
  * Komercyjne kredyty.
  * Osobiste kredyty.
  * Biznes pożyczek.
  * Inwestycje Kredyty.
  * Rozwój kredytów.
  * Nabywanie kredytów.
  * Budowa pożyczki.
  * Biznes pożyczek i wiele innych:

  renderowania wszelkiego rodzaju pożyczki w dobre usługi, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com
  Dzięki
  Pan Rashide

  OdpowiedzUsuń
 50. Ogłoszenie!!!
  Do tych których może to dotyczyć,

  Jaka jest twoja sytuacja? Potrzebujesz 100% finansowania, nie można zweryfikować dochody, nie można zweryfikować zatrudnienia niedawno własny rachunek, upadłości, kolekcje, problemy kredytowe. Skontaktuj się z nami dla wszystkich rodzajów kredytów, a otrzymasz najlepsze wsparcia finansowego, takie jak * Finansowanie projektów * Biznes Pożyczki * Personal Loans * Konsolidacja zadłużenia * Dom Pożyczki * Linia kredytowa * Kredyty samochodowe * Kombinacja kredytu.

  Więcej dochodzenia kontakt poprzez adres e-mail:
  Firma E-mail: alice_loanservice@hotmail.com

  Z poważaniem
  Pani Alice Roberto
  Reklama online agenta
  Alicja Kredyt Service Ltd
  Firma E-mail: alice_loanservice@hotmail.com

  OdpowiedzUsuń

Każde odwiedziny i każda opinia bardzo mnie cieszą. :)
Zachęcam do napisania do myślisz o moim przepisie.

top social

TOP