marca 08, 2015

Oryginalne tabliczki do ziół - NaOgrodowej.pl

Przyznać się, kto nie ma w swojej kuchni ziół? :-) Osoby, które podniosły rękę zachęcam do jak najszybszej zmiany stanu rzeczy. Nie ma nic lepszego w gotowaniu niż dostęp do doniczki z aromatyczną świeżą bazylią, koperkiem, pietruszką. Suszone nie zawsze są w stanie je zastąpić. Bardzo lubię wszelkiego rodzaju ładne gadżety. Najlepiej by przy oprócz walorów  były również praktyczne. I choć moje zioła dopiero kiełkują, już teraz chciałabym pokazać Wam ręcznie robione tabliczki do roślin z NaOgrodowej.pl - od Pani Joli, która w ich tworzenie wkłada całe serce. :-)


Pani Jola, spod której rąk wychodzą te małe cuda lubi by ogród wyglądał ładnie i uważa, że tabliczki do roślin powinny być nie tylko użyteczne, ale i dekoracyjne. Piękno tkwi w prostocie, ale żeby aż takie piękno? ;-) Jestem oczarowana i nie mogę się doczekać jak będą prezentować się na tle wyrośniętych już krzaczków.


Tabliczki są bardzo solidnie wykonane. Wielkością wpasowały się również do niedużych doniczek, w których uprawiam zioła. Walor estetyczny jest równie istotny, doniczki na parapetach zyskały nowego charakteru. Tabliczki zwracają uwagę każdego gościa.


Tabliczki możecie zobaczyć i kupić tutaj (różne rodzaje): http://sklepnaogrodowej.pl/pl/c/Tabliczki-do-roslin/110


Polecam również portal NaOgrodowej.pl - można znaleźć tam sporo informacji o ziołach i jedzeniu prosto z ogrodu.

A na koniec coś w wielkanocnym klimacie. :-) Już wkrótce w sklepie internetowym do kupienia będą ozdoby wielkanocne, również wykonania Pani Joli. Myślę, że warto kupić coś tak oryginalnego, posłuży przez długie lata.7 komentarzy:

Każde odwiedziny i każda opinia bardzo mnie cieszą. :)
Zachęcam do napisania do myślisz o moim przepisie.

top social

TOP